Schema en tijden Nederlanders vrijdag 12 augustus Olympische Spelen Rio

Schema en tijden van de Nederlandse deelnemers op vrijdag 12 augustus

12.30    Golf (m)    Joost Luiten

14.00    Badminton Groepsfase vrouwendubbel Eefje                                                    Muskens/Selena Piek

14.00    Handboogschieten Achtste finales (m) Sjef van den Berg

14.35     Atletiek Zevenkamp, 100 m horden Nadine Broersen,                                 Anouk Vetter, Nadine Visser

Embed from Getty Images

 Nadine Visser

15.00    Paardensport Dressuur, GP special Edward Gal (15.55),                              Diederik van Silfhout (16.36), Hans Peter Minderhoud                                (17.03)

15.05    Atletiek Kogelstoten, kwalificatie (v) Melissa Boekelman

15.15    Judo + 100 kg, eerste ronde Roy Meyer

15.32    Roeien Lichte dubbeltwee, finale (v) Ilse Paulis/Maaike Head

15.50    Atletiek Zevenkamp, hoogspringen Broersen, Vetter, Visser

16.00    Hockey Groepsfase, vrouwen Nederland – Nieuw-Zeeland

16.10    Atletiek 10.000 m (v) Susan Kuijken, Jip Vastenburg

16.24    Roeien Vier-zonder-stuurman, finale (m) Govert Viergever,                       Harold Langen, Peter van Schie, Vincent van der Want

16.30    Handbal Groepsfase (v) Nederland – Zweden

Embed from Getty Images

 Nycke Groot

17.00    Judo + 78 kg (v) Tessie Savelkouls

18.02    Zwemmen 50 m vrij, series (v) Inge Dekker, Ranomi                                      Kromowidjojo

18.05    Zeilen RS:X (m+v), Laser, Laser Radial, 470 (v), 49er FX                                Dorian van Rijsselberghe, Lilian de Geus, Rutger van                                    Schaardenburg, Marit Bouwmeester, Afrodite Zegers-                                Kyranakou/Anneloes van Veen, Annemiek                                                           Bekkering/Annette Duetz

18.30    Hockey Groepsfase, mannen Nederland – Duitsland

20.00    Tafeltennis Teams vrouwen, eerste ronde Nederland –                                  Oostenrijk, Li Jie, Li Jiao, Britt Eerland

20.00    Handboog Mannen, kwartfinales Evt. Sjef van den Berg

20.30    Judo Herkansingen/halve finales +100 kg Evt. Roy Meyer

20.30    Judo Herkansingen/halve finales Evt. Tessie Savelkouls

20.30    Schoonspringen Kwalificatie 3-meterplank (v) Uschi Freitag

20.55    Handboog Mannen, halve finales Evt. Sjef van den Berg

21.00    Baanwielrennen Kwalificatie teamsprint (v) Elis                                                Ligtlee,Laurine van Riessen

21.15    Baanwielrennen Kwalificatie sprint (m) Theo Bos, Jeffrey                          Hoogland

21.27    Handboog Mannen, om derde plaats Evt. Sjef van den Berg

21.40    Judo + 100 kg, om derde plaats, finale Evt. Roy Meyer

21.40    Judo + 78 kg, om derde plaats, finale Evt. Tessie Savelkouls

21.40    Badminton Groepsfase, gemengd dubbel Jacco                                                Arends/Selena Piek

Embed from Getty Images

Jacco Arends en Selena Piek

21.43    Handboog Mannen, finale Evt. Sjef van den Berg

22.05    Volleybal Groepsfase (v) Nederland – Puerto Rico

22.17    Baanwielrennen Teamsprint, eerste ronde (v) Evt. Elis                                  Ligtlee, Laurine van Riessen

22.30    Baanwielrennen Sprint (m), eerste ronde Theo Bos, Jeffrey                      Hoogland

23.00    Baanwielrennen Teamsprint (v), om derde plaats, finale Evt.                    lis Ligtlee, Laurine van Riessen

23.08    Baanwielrennen Sprint (m), herkansingen Evt. Bos, Hoogland

01.00    Beachvolleybal, mannen, achtste finales
Reinder Nummerdor/Christiaan Varenhorst-                                                    Virgen/Ontiveros (Mexico)

01.30    Atletiek 1.500 m (v), series Sifan Hassan, Maureen Koster

Embed from Getty Images

Sifan Hassan

01.35    Atletiek Zevenkamp, kogelstoten Broersen, Vetter, Visser

02.05    Atletiek 400 m (m), series Liemarvin Bonevacia

03.00    Atletiek Kogelstoten (v), finale Evt. Boekelman

03.05    Atletiek Zevenkamp, 200 m Broersen, Vetter, Visser

03.40    Atletiek 100 m (v), series Dafne Schippers

04.00    Zwemmen 50 m (v), halve finales Evt. Dekker, Kromowidjojo

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.