Schema en tijden Nederlanders donderdag 11 augustus Olympische Spelen Rio

Welke tijd komen Nederlanders in actie op de Spelen in Rio

12.30-21.00  Golf Eerste dag Joost Luiten (15.14)

13.50-14.10  Roeien Halve finales lichte vrouwendubbeltwee                                               Maaike Head, Ilse Paulis

14.00-15.00  Badminton Groepsfase gemengd dubbel Selena                                               Piek/Jacco Arends

 Selena Piek en Jacco Arends

 

14.30-14.50  Roeien Halve finales vier-zonder-stuurman Govert                                       Viergever, Peter van Schie, Vincent van der Want,                                           Harold Langen

14.50-15.00  Roeien Herkansing, vrouwenacht Wianka van Dorp,                                     Claudia Belderbos, Lies Rustenburg, Jose van Veen,                                       Ellen Hogerwerf, Sophie Souwer, Monica Lanz, Olivia                                   van Rooijen, Ae-Ri Noort

15.00-15.10  Roeien Herkansing, mannenacht Dirk Uittenbogaard,                                   Boaz Meylink, Kaj Hendriks, Boudewijn Roell, Olivier                                   Siegelaar, Tone Wieten, Mechiel Versluis, Robert                                             Lücken, Peter Wiersum

15.00-16.45  Hockey Groep B, mannen Nederland – India

15.00-21.00  Paardensport Dressuur, tweede dag GP Diederik van                                   Silfhout (17.12), Hans Peter Minderhoud (20.45)

15.15-15.22  Judo Achtste finales, – 100 kg (m) Henk Grol

15.24-15.36  Roeien Finale, dubbelvier vrouwen Chantal                                                         Achterberg, Nicole Beukers, Inge Janssen, Carline                                         Bouw

16.30-16.37  Judo Achtste finales, – 78 kg (v) Marhinde Verkerk

17.30-18.30  Tennis Eerste ronde, gemengd dubbel Jean-Julien                                            Rojer/Kiki Bertens

17.40-17.50  Roeien B-finale,twee-zonder-stuurman Roel                                                       Braas/Mitchel Steenman

18.00-19.20  Beachvolleybal Groepsfase, mannen Reinder                                                     Nummerdor/Christiaan Varenhorst

18.00-20.40  Zeilen RS:X m+v, Finn, 470 (v), Nacra 17 Dorian van                                       Rijsselberghe, Lilian de Geus, Pieter-Jan Postma,                                             Afrodite Zegers-Kyranakou/Anneloes van Veen, Coen                                 de Koning/Mandy Mulder

18.10-18.20  Roeien B-finale, lichte vier-zonder-stuurman Joris Pijs,                               Jort van Gennep, Tim Heijbrock, Bjorn van den Ende

19.00-19.10  Roeien C-finale, twee-zonder-stuurvrouw Karien                                           Robbers, Aletta Jorritsma

19.20-19.40  Zwemmen Series, 100 m vlinderslag (m) Joeri                                                   Verlinden

20.55-21.55  Badminton Groepsfase, vrouwendubbel Eefje                                                   Muskens/Selena Piek

21.00-22.55  Turnen Meerkampfinale, vrouwen Eythora Thorsdottir,                               Lieke Wevers

 Eythora Thorsdottir

21.00-21.19  Baanwielrennen Teamsprint, kwalificatie Jeffrey                                             Hoogland, Matthijs Büchli, Theo Bos

22.10-22.23  Baanwielrennen Teamsprint, eerste ronde Evt. Jeffrey                                 Hoogland, Matthijs Buchli, Theo Bos

22.23-23.22  Baanwielrennen Kwalificatie ploegenachtervolging                                      Wim Stroetinga, Tim Veldt, Joost van den Burg, Jan-                                      Willem van Schip

23.21-23.29  Baanwielrennen Teamsprint, 3de/4de plaats, finale                                       Evt. Jeffrey Hoogland, Matthijs Buchli, Theo Bos

23.30-00.20  Beachvolleybal Derde groepsduel (v) Sophie van                                             Gestel/Jantine van der Vlist

00.30-00.45  Boksen Mannen, – 89 kg, achtste finales Peter                                                  Müllenberg

04.18-04.23 Zwemmen 100 m, finale (v) Ranomi Kromowidjojo

04.34-04.47 Zwemmen 100 m vlinder, halve finales (m) Evt. Joeri                                      Verlinden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.